Archiwum aktualności: czerwiec 2011

1.06.2011, środa

Warczące rozszerzenie

Do najlepszych życzeń z okazji Dnia Dziecka mamy dziś zaszczyt dodać radosną nowinę o dołączeniu do naszego składu dwóch nowych Szprych:)
Na warczącym pokładzie witamy oficjalnie Marcina i KrzyCHa, których pasja, luz, niepoprawny optymizm, a przede wszystkim zamiłowanie do górskich wypraw rowerowych - zwłaszcza wielodniowych, okazały się na tyle zbieżne z naszą misją, że nikt nie miał wątpliwości przy poparciu ich nominacji.
Serdecznie gratulujemy i już się nie możemy doczekać kolejnych wspólnych wyjazdów jeszcze większej Grupy Rowerowej Warczące Szprychy!
Autor: sara
8.06.2011, środa

Greenway'owa relacja

Jeździmy, jeździmy a pisac nie ma kiedy... całe szczęście w tym tygodniu znów jechałem pociągiem do Warszawy i tradycyjnie wykorzystałem ten czas na twórczość rowerową. Owocem pracy jest relacja z drugiego w historii szprych, ataku na Szlak Greenways. Zapraszam do lektury
Autor: miszczu komin
23.06.2011, czwartek

Trophy na żywo

Zapraszamy do naszej relacji na żywo która mamy nadzieje prowadzić (jak tylko starczy nam sił :) z Beskidy MTB Trophy 2011!
Autor: miszczu komin
27.06.2011, poniedziałek

Finisher! :)

Kolejne koszulki finisherów pojawiły się na warczących półeczkach :) Wkrótce więcej informacji, teraz chwila odpoczynku :)
Autor: azari