Archiwum aktualności: luty 2012

27.02.2012, poniedziałek

Warczące Szprychy wspierają uczestnika wyścigu dookoła świata!

Pochodzący z Irlandii Simon Hutchinson od tygodnia bierze udział w rowerowym wyścigu dookoła świata, przemierzając dziennie średnio ponad 200 km - z sakwami zawierającymi między innymi sprzęt biwakowy! Ostatnio borykał się z lawinowo pękającymi szprychami w tylnym kole oraz problemami z nawigacją satelitarną. Ponieważ zbliżał się do Krakowa zawiadomiła nas o tym jego mieszkająca w Anglii, polska przyjaciółka, pisząc maila na warczący adres kontaktowy. Oczywiście nie mogliśmy odmówić pomocy :)
Nasz "rzecznik prasowy" odwiedził Simona w hotelu w niedzielę wieczorem, udzielił wskazówek nawigacyjnych na dalszą część przejazdu przez Polskę (do granicy z Ukrainą), wskazał najlepszego znanego nam specjalistę od kół w mieście i napisał "list polecający", z którym irlandzki śmiałek udał się następnego ranka we właściwe miejsce. Dodatkowo upewniliśmy się telefonicznie, że wszystko idzie w porządku.
Serdecznie dziękujemy Jarkowi z Cyclo-Centrum za sprawne przeplecenie koła w trwalszy niż wcześniej sposób - dzięki temu Simon już 2 godziny po otwarciu serwisu wrócił na trasę mając do dyspozycji w pełni sprawny rower!
Dalsze poczynania bohatera tej historii (aktualne położenie z 15-min opóźnieniem) można śledzić na stronie: http://www.trackleaders.com/worldcycleracei.php?name=Simon_Hutchinson
Trzymamy kciuki za powodzenie kolejnych etapów tej niezwykłej wyprawy. Ride Simon, Ride!
Autor: sara