Warczący Sklep

Podoba Ci się to co robimy? Lubisz z nami jeździć lub śledzić nasze poczynania? Teraz w dowolnie wybranym momencie, możesz wyrazić to także także swoim ubiorem :) Zamów jedną z obłędnie klimatycznych, warczących koszulek, by okazać nam swoją sympatię i promować wśród znajomych naszą misję. To będzie nasz jedyny i największy zysk - zrezygnowaliśmy bowiem z marży i nie będziemy ze sprzedaży czerpać żadnych korzyści finansowych. Robimy to dla idei, promocji i dobra tego sportu. Życzymy udanych warczących zakupów :)Kup teraz na warczaceszprychy.cupsell.pl
(sklep obsługiwany jest przez serwis zewnętrzny)
Warczące KoszulkiKoszulki wyróżniają się szalonymi motywami graficznymi utrzymanymi w stylu coco-jumbo (hawajskim) lub nieco bardziej stonowanym (dyskretnym). Obie wersje okraszone są widocznymi z tyłu, najlepszymi tytułami wyjazdów grupy rowerowej Warczące Szprychy z lat 2004-2011. Wykonane są z wysokiej jakości bawełny, a nadruk wykazuje dużą trwałość żywych kolorów.

Aby zadać naszymi strojami absolutnie bezcennego szyku, wystarczy dobrze zainwestować 39 PLN za sztukę. Zamów dwie, a zyskasz darmową dostawę! Całość procesu zamówienia, płatności, wykonania i wysyłki obsługiwana jest przez serwis cupsell.pl. Grupa Rowerowa Warczące Szprychy nie otrzymuje z tego tytułu ani złotówki.