Aktualności

10.02.2021, środa

Podsumowanie sezonu 2020

Instytut Pamięci Warczącej przedstawia kolejne podsumowanie sezonu 2020. Trochę opóźnione ale zawsze warto przypomnieć sobie ten wyjątkowy sezon :) Przedstawiamy krótki klip wideo, galerie najładniejszych zdjęć, oraz listę najlepszych wyjazdów, podsumowanie celów i statystyki.

To tak motywacyjnie bo... czas na nowe :)
Autor: azari
5.01.2020, niedziela

Nowy sezon, nowe cele, nowy szprychy

Z radością witamy nowe szprychy w załodze! W najbliższym sezonie dołączają do nas Qiun oraz Ania!

Mamy też obiecującą listę celów na nowy sezon. Ponoć jeśli cel powiesz znajomym, większa szansa że się zrealizuje. Mówimy więc wszystkim i zapraszamy do współuczestnictwa :)
Autor: azari
6.08.2019, wtorek

Ale czemu 4 żurki???

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć sie czemu 4 żurki to zapraszam do przeczytania relacji z ostatniego wyjazdu. Są też zdjęcia, ślady GPS, no full wypas. Przy okazji był to wyjazd numer 450.
Autor: miszczu komin
23.06.2019, niedziela

Świętokrzyskie czerwone błoto

Maciek zebrał się w sobie i możecie się dowiedzieć coś więcej o naszej ostatniej wyprawie w Góry Świętokrzyskie. Są też zdjęcia, ślady GPS, no full wypas.
Autor: miszczu komin
4.06.2019, wtorek

Kręć Kilometry

Warczące Szprychy zostały partnerem społecznym kampanii Kręć Kilometry.
Autor: miszczu komin
14.05.2019, wtorek

Film nie do pogardzenia

Chyba wszyscy tracili powoli nadzieje ale jednak stało się! Sebastian zmontował film z naszej zeszło rocznej wyprawy nad Gardę! :) Cudne wspomnienia no i ta narracja! :) Zapraszamy! :)

Jezioro Garda wyjazd rowerowy z WarczaceSzprychy.pl
Autor: azari
13.02.2019, środa

Z grubej rury

W tym roku nie udało nam się jeszcze wybrać wspólnie na rower, ale nadrobimy to z nawiązką. Dziś Warcząca ekipa wyrusza na Chorwację na zgrupowanie Tri Babe Camp, prowadzone przez cross triathlonistkę Anię Tomicę. Wrócimy odmienieni i pełni energii na nowy sezon!
Autor: miszczu komin
27.02.2016, sobota

Tłusta relacja

Popełniłem relację z ostatniego grubego wyjazdu.
Autor: miszczu komin
7.05.2015, czwartek

Totalna eksploracja dolinek podkrakowskich

W weekend majowy udało nam się zaliczyć wszystkie podkrakowskie dolinki, jakie w rozsądny sposób da się objechać w ramach jednej, ciągłej trasy. Jest ich aż 23, w tym takie, o których mało kto słyszał! Projekt zrealizowaliśmy dzięki zapałowi Maćka, który jest autorem nie tylko trasy, ale i relacji z jej pokonania. Zapraszamy do lektury i obejrzenia zdjęć.
Autor: sara
19.02.2015, czwartek

Warczące podsumowanie sezonu 2014

Instytut Pamięci Warczącej ma zaszczyt zaprosić na pełne podsumowanie sezonu 2014. W jego ramach obejrzeć można krótki klip wideo, galerię najładniejszych zdjęć, poczytać o najlepszych wyjazdach i zajrzeć w głąb jeszcze bogatszych niż dotąd statystyk warczącej strony.
Niech piękno tych wspomnień wypełni Was energią by ruszyć z nami ku kolejnym wyzwaniom w sezonie 2015!
Autor: sara