Aktualności

14.05.2019, wtorek

Film nie do pogardzenia

Chyba wszyscy tracili powoli nadzieje ale jednak stało się! Sebastian zmontował film z naszej zeszło rocznej wyprawy nad Gardę! :) Cudne wspomnienia no i ta narracja! :) Zapraszamy! :)

Jezioro Garda wyjazd rowerowy z WarczaceSzprychy.pl
Autor: azari
13.02.2019, środa

Z grubej rury

W tym roku nie udało nam się jeszcze wybrać wspólnie na rower, ale nadrobimy to z nawiązką. Dziś Warcząca ekipa wyrusza na Chorwację na zgrupowanie Tri Babe Camp, prowadzone przez cross triathlonistkę Anię Tomicę. Wrócimy odmienieni i pełni energii na nowy sezon!
Autor: miszczu komin
27.02.2016, sobota

Tłusta relacja

Popełniłem relację z ostatniego grubego wyjazdu.
Autor: miszczu komin
7.05.2015, czwartek

Totalna eksploracja dolinek podkrakowskich

W weekend majowy udało nam się zaliczyć wszystkie podkrakowskie dolinki, jakie w rozsądny sposób da się objechać w ramach jednej, ciągłej trasy. Jest ich aż 23, w tym takie, o których mało kto słyszał! Projekt zrealizowaliśmy dzięki zapałowi Maćka, który jest autorem nie tylko trasy, ale i relacji z jej pokonania. Zapraszamy do lektury i obejrzenia zdjęć.
Autor: sara
19.02.2015, czwartek

Warczące podsumowanie sezonu 2014

Instytut Pamięci Warczącej ma zaszczyt zaprosić na pełne podsumowanie sezonu 2014. W jego ramach obejrzeć można krótki klip wideo, galerię najładniejszych zdjęć, poczytać o najlepszych wyjazdach i zajrzeć w głąb jeszcze bogatszych niż dotąd statystyk warczącej strony.
Niech piękno tych wspomnień wypełni Was energią by ruszyć z nami ku kolejnym wyzwaniom w sezonie 2015!
Autor: sara
23.12.2014, wtorek

Najlepsze ujęcia sezonu 2014

Podsumowujemy sezon 2014 kondensując najlepsze jego momenty w 3-minutowym klipie wideo. Na przekór statystykom wyjazdów, nie ma tu ani odrobiny miejsca na nudę. Przekonajcie się sami!
Autor: sara
10.09.2014, środa

Rychlebski lans :)

Krótka relacja wraz z filmikiem dokumentującym szyk, jakiego zadaliśmy w Czechach podczas pierwszego weekendu września już dostępna - zapraszamy :)
Autor: Karola
16.08.2014, sobota

I po wakacjach ;)

Szprychy powakacjowały - można już oglądnąć zestaw wakacyjnych fotek i parę tracków z Mazurskich klimatów. Zapraszamy :)

Warczące Jeziora Mazurskie
Autor: azari
25.02.2014, wtorek

Ha - relacja z Miszczowskiej inauguracji

Wiele kilometrów nakręciliśmy na koła od ostatniej mojej relacji z wyjazdu, ale oto jest!!! Świeżutka, jeszcze pachnąca relacja z wyjazdu inaugurującego sezon 2014. Miszczowska inauguracja bezpedałowa ;)
Autor: miszczu komin