Tag: koszulki

Wyjazdy (2)

12.07.2009, niedziela

Wyjazd koszulkowy!

Trasa: most - tor kajakowy - most
galeria
29.07.2012, niedziela

Wyjazd koszulkowy bis

Trasa: Pękowice - Dolina Prądnika - Brama Krakowska - Zielonki
galeria

Nowości (3)

13.07.2009, poniedziałek

Warrrrczące koszulki!!

Bardzo się cieszę, że moge napisać tego newsa :) Rok w rok, na naszych podsumowaniach sezonu, jeden cel pojawiał się zawsze na liście - koszulki. Niestety rok w rok, przechodził jako jeden z głównych celów na następny sezon. Tym razem będziemy mogli go wykreślić grubą kreską :)

Prezentujemy wszystkim koszulki Warczących Szprych! Koszulki w całej okazałości można pooglądać na zdjęciach z dzisiejszego wyjazdu na którym odbyła się oficjalna prezentacja :) Poza tym, zapewne, będzie je można oglądać na szlakach i maratonach :)

Dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu :) Szprychom za pomoc w znalezieniu firmy oraz grafika, konstruktywne uwagi i cierpliwość :) Wojtkowi Idzi za opracowanie loga. Maciejowi Etgensowi za bardzo warrrrczący projekt koszulek. Oraz firmie Viking, która wykonała dla nas stroje.

Teraz możemy się lansować ;)
30.05.2012, środa

Sklep z Warczącymi T-shirtami otwarty!

Podoba Wam się to co robimy? Lubicie z nami jeździć, lub śledzić nasze poczynania? Od teraz w dowolnie wybranym momencie, będziecie mogli wyrazić to także także swoim ubiorem :) Wystarczy wejść na stronę naszego sklepu i zamówić jedną z obłędnie klimatycznych, warczących koszulek, by okazać nam swoją sympatię i promować wśród znajomych naszą misję. To będzie nasz jedyny i największy zysk - zrezygnowaliśmy bowiem z marży i nie będziemy ze sprzedaży czerpać żadnych korzyści finansowych. Robimy to dla idei, promocji i dobra tego sportu. Życzymy udanych zakupów :)
19.07.2011, wtorek

Warczące T-shirty - zbieramy zamówienia!

Po koszulkach rowerowych, ramkach na rejestracje i kubkach, przyszedł czas na projekt tak niezwykły, że postanowiliśmy udostępnić go szerokiej publiczności:) Warczące T-shirty wyróżniać się będą niespotykaną dotąd oprawą graficzną oraz wplecionymi w nią najlepszymi tytułami naszych wyjazdów. Teraz i Ty możesz stać się posiadaczem prawdziwie warczącego gadżetu! Szczegóły w prezentacji projektu, zapraszamy:)

Filmy (1)

11.01.2016, poniedziałek

Warczące podsumowanie sezonu 2015

Najlepsze warczące momenty sezonu 2015

« Wróć do listy