Data: 24.10.2020, sobota

Zamki zanim nas zamkną...

Mapa Zamki zanim nas zamkną... Trasa: Dworek Białoprądnicki - Krasiejów Stary - Skała - Pieskowa Skała - Ojców - Dol. Prądnika - Korzkiew - Most Grunwaldzki
Dystans: 80 km
Rowerzystów: 3
Gleb: 0
Gum: 1
Charakterystyka:
Wyjazd szosowy
Miały być zamki i były zamki: Pieskowa Skała i Wawel, w szerszej perspektywie Ojców i Korzkiew, a bardzo bliskiej Gerda i Yeti.

Generalnie zaczęło się od pięknej tęczy przy mostku. Z lekkim opóźnieniem na miejsce zbiórki dopchała rower Magda. Wraz z jej pękniętą gumą, pękło też niebo i zaczęło lać. A jak zaczęło padać, to i ambicja zaczęła z nas odpływać. Można wręcz rzec, że kwestią definiującą ten wyjazd było: "Samemu bym został w domu". W każdym razie z Pieskowej Skały postanowiliśmy zawrócić i Rabsztyn oraz Tenczyn (Rudno) zostawić na lepsze czasy. Choć to może efekt braku kawy we krwi.

A żeby dodać trochę optymizmu, warto by wcielić się w rolę komentatora sportowego:
"I proszę Państwa, sytuacja w tegorocznej tabeli uległa dynamicznym zmianom. Na pierwszej pozycji umocnił się co prawda obecny lider, ale już za jego plecami rozpoczęła się walka. Korzystając z nieobecności Krzycha, Magda w pięknym stylu wspięła się na drugą pozycję. Jednocześnie trwa zażarta walka o trzecią pozycję. Może nie był to jeszcze kontaktowy wyjazd, ale wszystko się jeszcze może zmienić. Czeka nas emocjonująca końcówka sezonu. Jeszcze nie należy konserwować rowerów przed zimą..."


Uczestnicy:

azari
Piotr Idzi
Maciek
Maciek Dwornik
mdudi
Magda
Gumy: 1

Zdjęcia:

Tagi:

Pieskowa Skała Ojców Korzkiew

Komentarze:

mdudi
Magda
21:53 25.10.2020
Dobra relacja Maciek :)
krzych
Krzysztof S
15:34 26.10.2020
Słabo z pogodą w ten dzień, trochę odpuściłem bo widziałem co się szykuje, w tabeli jeszcze czas na roszady ;)

Dodaj komentarz: