Tag: wyścig

Artykuły (2)

22.12.2009, wtorek

Danielki 2004 – honorowe starcie z legendą

Nigdy wcześniej nie publikowana, nieprzeciętnej długości relacja traktująca o moim największym osiągnięciu sportowym. W maratonie,...
11.12.2010, sobota

Co zabrać ze sobą na maraton?

Makaronik zjedzony, rowery na dachu, bagaże w samochodzie, wszystko gotowe - ruszamy w trasę wiodącą na start kolejnego maratonu! Niby fajnie,...

Wyjazdy (2)

11.09.2010, sobota

Rabka - Zdrój MTB Maraton

Trasa: maratonu
wyścig
górski
galeria
18.09.2010, sobota

Ustroń - BikeMaraton 2010

Trasa: Maratonu
wyścig
górski
galeria

Nowości (3)

25.08.2010, środa

Nie sponsorzy, lecz chęć szczera...

Radomianin Szymon Zacharski zajął trzecie miejsce w rajdzie rowerowym Trans Rockies w Górach Skalistych w Kanadzie. Warunki były ekstremalne. Każdy uczestnik musiał mieć ze sobą gaz na niedźwiedzie!
27.02.2012, poniedziałek

Warczące Szprychy wspierają uczestnika wyścigu dookoła świata!

Pochodzący z Irlandii Simon Hutchinson od tygodnia bierze udział w rowerowym wyścigu dookoła świata, przemierzając dziennie średnio ponad 200 km - z sakwami zawierającymi między innymi sprzęt biwakowy! Ostatnio borykał się z lawinowo pękającymi szprychami w tylnym kole oraz problemami z nawigacją satelitarną. Ponieważ zbliżał się do Krakowa zawiadomiła nas o tym jego mieszkająca w Anglii, polska przyjaciółka, pisząc maila na warczący adres kontaktowy. Oczywiście nie mogliśmy odmówić pomocy :) Nasz "rzecznik prasowy" odwiedził Simona w hotelu w niedzielę wieczorem, udzielił wskazówek nawigacyjnych na dalszą część przejazdu przez Polskę (do granicy z Ukrainą), wskazał najlepszego znanego nam specjalistę od kół w mieście i napisał "list polecający", z którym irlandzki śmiałek udał się następnego ranka we właściwe miejsce. Dodatkowo upewniliśmy się telefonicznie, że wszystko idzie w porządku. Serdecznie dziękujemy Jarkowi z Cyclo-Centrum za sprawne przeplecenie koła w trwalszy niż wcześniej sposób - dzięki temu Simon już 2 godziny po otwarciu serwisu wrócił na trasę mając do dyspozycji w pełni sprawny rower! Dalsze poczynania bohatera tej historii (aktualne położenie z 15-min opóźnieniem) można śledzić na stronie: http://www.trackleaders.com/worldcycleracei.php?name=Simon_Hutchinson Trzymamy kciuki za powodzenie kolejnych etapów tej niezwykłej wyprawy. Ride Simon, Ride!
1.08.2012, środa

Simon Hutchinson na podium rowerowego wyścigu dookoła świata!

Pamiętacie historię dzielnego Irlandczyka, którego wsparliśmy w usunięciu awarii roweru podczas jego przejazdu przez terytorium Polski? Od piątku wiadomo już na pewno, że nasz wysiłek nie poszedł na marne :) Simon ukończył swój wyścig dookoła świata, pokonując 28985 km w 160 dni i zajmując fantastyczne, 3 miejsce! Jesteśmy dumni, że było nam dane mieć swój skromny wkład w to osiągnięcie, ale przede wszystkim gratulujemy serdecznie temu, który pedałował. Congratulations Simon, well done!

« Wróć do listy