Archiwum aktualności: maj 2007

7.05.2007, poniedziałek

Medialny człowiek

Są ludzie którzy maja większe szczęście do zdjęć, a są tacy co mają mniejsze :) Niewątpliwie Miszczu Komin należy do tej pierwszej grupy :)Prezentujemy Rowerową Karte Rabatową działąjąca na terenie Istebnej. A na jej okładce... :) To się nazywa być medialnym człowiekiem :)


Mówiąc inaczej - Komin sponsoruje wyżywienie w Istebnej ;)
Autor: azari
8.05.2007, wtorek

Patyk i greenway w komórce

Wrzuciłem na FTPa zgrane z telefonu filmiki z "akcji patyk... a nawet drąg" oraz 3 fotki z greenwaya i jedyny w swoim rodzaju filmik prezentujący profesjonalne pelerynki w warczącej akcji... to trzeba zobaczyć :)
Autor: sara
17.05.2007, czwartek

Na kolanach do Częstochowy...

W zasadzie nie do, tylko z i nie na kolanach tylko rowerach, ale poza tym wszystko się zgadza;) Otóż postanowiliśmy z miszczem podjąć zuchwałe wyzwanie i wystartować w Jura Marathon, czyli 1 dniowym, 190 kilometrowym wyścigu rowerowym szlakiem Orlich Gniazd z Częstochowy do Krakowa:)


Dodatkowo podjęliśmy decyzję, że zamiast się ścigać między sobą pojedziemy to zespołowo... ot, taka nieoficjalna, warcząca drużynka:)
Autor: sara
22.05.2007, wtorek

Wspomnienia z dawnych lat...

Pod tym nostalgicznym tytułem chciałbym zachęcić do przeczytania relacji z wyjazdy, który miał miejsce jesienią 2004 pt. Zapraszam do przeczytania krótkej realcji z jesiennego wyjazdu pt. Z AZSem w dolinki, czyli żądza błota oraz do oglądnięcia zdjęć z zeszłorocznych Mistrzostw AGH w Kolarstwie Górskim.


Za lekkie opóźnienie w publikacji przepraszam;)
Autor: miszczu komin
28.05.2007, poniedziałek

Zielone zdjęcia

Pomiędzy codziennościa a gojeniem ran po ostatniej spacerowej ;) wycieczce zapraszam na zdjęcia z zielonego szlaku.
Autor: azari