Archiwum aktualności: maj 2012

16.05.2012, środa

Ponad 300 km w jeden dzień - chcieć, to móc!

Przyjaźń, pasja, wzajemna motywacja i skłonność do podejmowania się rzeczy szalonych pozwalają nam urzeczywistniać najbardziej nierealnie brzmiące plany. Ten wydawał się wyjątkowo abstrakcyjny. Bo niby jakim cudem grupa amatorów z dość skromnym najazdem w tym sezonie miałaby pokonać ponad 300km wymagającej, wiodącej przez góry trasy w jeden dzień? A jednak bezczelna wiara w sukces, wzajemne wsparcie i determinacja silniejsza od nóg pozwoliły nam przekroczyć granice własnych możliwości.
Zobaczcie i poczytajcie, jak do tego doszło :)
Autor: sara
16.05.2012, środa

Chyba Was...

Zainspirowany ostatnim nietuzinkowym osiągnięciem moich kolegów, którzy zrealizowali abstrakcyjny pomysł przejechania przeszło 300km w ciągu jednego dnia na zwykłych góralach, napisałem felieton o innych równie dziwacznych inicjatywach i pomysłach naszej grupy. Zapraszam do przeczytania tekstu pt. Chyba Was..... czyli przegląd najbardziej spektakularnych wyjazdów szprychowych.
Autor: miszczu komin
30.05.2012, środa

Sklep z Warczącymi T-shirtami otwarty!

Podoba Wam się to co robimy? Lubicie z nami jeździć, lub śledzić nasze poczynania? Od teraz w dowolnie wybranym momencie, będziecie mogli wyrazić to także także swoim ubiorem :) Wystarczy wejść na stronę naszego sklepu i zamówić jedną z obłędnie klimatycznych, warczących koszulek, by okazać nam swoją sympatię i promować wśród znajomych naszą misję. To będzie nasz jedyny i największy zysk - zrezygnowaliśmy bowiem z marży i nie będziemy ze sprzedaży czerpać żadnych korzyści finansowych. Robimy to dla idei, promocji i dobra tego sportu. Życzymy udanych zakupów :)
Autor: sara