Archiwum aktualności: sierpień 2008

3.08.2008, niedziela

Pełna relacja i wyjazd nocny

Zapraszam do pełnej relacji z dzisiejszego wyjazdu.Ponad to już w środe robimy kolejny nocny wyjazd w związku z tym wszyscy którzy mają lampki są mile widziani pod mostem o 20:00 :)
Autor: azari
3.08.2008, niedziela

BikeMaraton - Istebna 2008

W najbliższy weekend będzie miał miejsce bardzo fajny maraton - Istebna :) Kilku z nas na pewno się wybiera. Więcej informacji można znależć na stronie bikemaratonu.
Autor: azari
10.08.2008, niedziela

Zdjęcia z Istebnej

Ostatnio pisałem, że maraton w Zawoji był błotnisty. W takim razie na wczorajszą Istebną brakowałoby określenia :) Gratulacje dla wszystkich którzy ukończyli! To był po prostu hard core :)


Jednocześnie zapraszam do oglądnięcia relacji zdjęciowej z maratonu autorstwa braci Idzich :).
Autor: azari
15.08.2008, piątek

Pełna mobilizacja :)

Panowie i Panie - zarządzamy pełną mobilizacje warczących sił :) Maraton Krakowski już za dwa tygodnie! Goić rany, centrować koła i jeździć do oporu ;)


Więcej informacji jak zwykle na stronie maratonu. Do zobaczenia na starcie!
Autor: azari
22.08.2008, piątek

Rowerki w Pekinie

Jutro, w sobote o 4:00 naszego czasu na starcie w Pekinie stanie Maja Włoszczowska i Aleksandra Dawidowicz. O 9:00 wystartuje Marek Galiński. Szprychy życzą powodzenia!!! :)
Autor: azari
22.08.2008, piątek

Wiślana Trasa Rowerowa

Jadąc ponad rok temu GreenWayem z Cieszyna do Krakowa natrafialiśmy co jakiś czas na kawałki Szlaku Wiślanego. Niestety tylko kawałki. Co jakiś czas coś się słyszy na ten temat. W każdym razie temat nie upadł i podobno w ciągu najbliższych 2 - 5 lat trasa ma zostać zbudowana. Miejmy nadzieje, że się uda. Jeśli tak to ja proponuje taka 4 dniową wycieczkę ;) Bo ma mieć ponad 1000km :) Więcej można przeczytać na łonecie :)
Autor: azari