Archiwum aktualności: marzec 2011

9.03.2011, środa

Nieprzebijalne dętki FOSSa

Przezroczyste dętki, które same zaślepiają otwory po ich przebiciu, pozwalając kontynuować jazdę przez co najmniej kilka godzin. Do tego wytrzymałe i lżejsze od większości standardowych. Nawet gdy skapitulują, można je szybko naprawić łatkami samoprzylepnymi lub zgrzać specjalną zgrzewarką, a w trasie nawet zwykłą zapalniczką!
Po nieśmiałym debiucie w ubiegłym roku firma FOSS w sezonie 2011 odważniej atakuje rynek produktem, który może położyć kres koszmarom wielu rowerzystów:) [fot. cyklotur.com]
Autor: sara
22.03.2011, wtorek

Ekstremalna Droga Krzyżowa

W nocy z 15/16 kwietnia 2011, będzie odbywać się Ekstremalna Droga Krzyżowa. To dość wyjątkowe podejście, do tematu drogi krzyżowej łaczące wymiar duchowy i fizyczny. Droga krzyżowa ma trzy warianty, w najdłuższej 44km - od Krakowa do Kalwarii Zebrzydowskiej.
Autor: azari
26.03.2011, sobota

Orzeł wylądował...

dziś po raz ostatni. Skromny chłopak z Wisły, który przez 4 lata rządził pucharem świata w skokach narciarskich, a przez 10 trzymał się w ich czołówce nie wypadając poza pierwszą piętnastkę. A mimo to w kółko przez te lata powtarzał, że on tylko chce oddać 2 równe skoki.
Autor: sara