Archiwum aktualności: grudzień 2010

8.12.2010, środa

MTB Trophy - wspomnienia i plany

MTB Trophy 2011, to jeden z mocniejszych punktów jakie planujemy na nadchodzący sezon. W jakim składzie? To się jeszcze okaże, miejmy nadzieje, że mocnym :)

Tymczasem dla motywacji już zdecydowanych oraz dla zachęty jeszcze zastanawiających się, prezentuje relacje z Beskidy MTB Trophy 2009 mojego autorstwa.
Autor: azari
11.12.2010, sobota

Co zabrać ze sobą na maraton - pomocna lista

Jak niektórzy wiedzą nastartowałem się nieco w tym roku. Aby oszczędzić sobie stresu związanego z możliwością zapomnienia czegoś ważnego, stworzyłem na własne potrzeby listę kontrolną. Teraz, po jej uzupełnieniu i dopieszczeniu, dzielę się efektami ze wszystkimi zainteresowanymi :)

Zapraszam do lektury pierwszego artykułu w dziale "Porady" - Co zabrać ze sobą na maraton?
Autor: sara
16.12.2010, czwartek

Golonkowe Maratony

Wiemy już co zabrać na maraton :) A teraz wiemy nawet kiedy będą. Grzegorz Golonko przedstawił terminy i miejscówki swoich imprez na 2011 rok. Mamy też nową ciekawą etapówkę :)
Autor: azari
24.12.2010, piątek

Świątecznie

Mamy święta, a kolejny rok i sezon za nami. Z tej okazji życzę wszystkim warczącym i naszym znajomym, dużo sił do realizacji nowych wyzwań i optymistycznego spojrzenia w przyszłość! No i co by nam się warcaąło, co najmniej nie gorzej niż dotychczas :)
Autor: azari
28.12.2010, wtorek

Relacyjka

W ramach nadrabiania zaległości na stronie pojawiła się krótka relacyjka z wyjazdu żałobnego
Autor: miszczu komin